
37,39 €43,99 €
Καλάθια Αποθήκευσης (Σετ 3τμχ) A-S Angie 202751
Σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ καλάθια αποθήκευσης με διάτρητο tropical σχέδιο. Είναι μεταλλικά σε μαύρη απόχρωση. Ιδανικά για να κρατήσουν οργανωμένα τα μικροαντικείμενα, τα περιοδικά και ότι άλλο φανταστείτε, δίνοντας παράλληλα μια φρέσκια ανάσα στο χώρο σας.
| Σετ καλαθιών | Σετ |
|---|---|
| Width | 52 cm |
| Depth | 34 cm |
| Height | 39 cm |
| Total weight | 1.67 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σετ
Σε απόθεμα



Σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Στρογγυλό

Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Στρογγυλό
Σε απόθεμα

Στρογγυλό
Σε απόθεμα


Στρογγυλό, σετ
Σε απόθεμα
Στρογγυλό
Σε απόθεμα




Σετ
Σε απόθεμα
Τετράγωνο
Σε απόθεμα



Στρογγυλό
Σε απόθεμα



Σετ
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα



7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


45×26 εκ
Σε απόθεμα
50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα