
Μαχαιροπίρουνα (Σετ 24τμχ) Estia Prestige Black 01-29418
Μαχαίρια, σετ, κουταλάκια του γλυκού
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ μαχαιροπίρουνα 24 τεμαχίων σε μαύρο χρώμα και μίνιμαλ σχεδιασμό. Κατασκευασμένα από ανοξείδωτο ατσάλι. Το σετ αποτελείται από 6 πιρούνια, 6 κουτάλια σούπας, 6 κουταλάκια του γλυκού και 6 μαχαίρια.
| Ποικιλία | Κουτάλια, Μαχαίρια, Κουταλάκια του γλυκού |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Ατσάλι |
| Αριθμός τεμαχίων στο σετ | 24 |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Width | 34 cm |
| Depth | 22 cm |
| Height | 29 cm |
| Total weight | 1.28 kg |
| Material | Ανοξείδωτο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μαχαίρια, σετ, κουταλάκια του γλυκού
Σε απόθεμα
Μαχαίρια, σετ, κουταλάκια του γλυκού
Σε απόθεμα
Μαχαίρια, σετ, κουταλάκια του γλυκού
Σε απόθεμα
Μαχαίρια, σετ, κουταλάκια του γλυκού
Σε απόθεμα


Σετ, 24
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μαχαίρια, σετ, κουτάλια
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Μαχαίρια, σετ, κουτάλια
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μαχαίρια, σετ, κουτάλια
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μαχαίρια, σετ, κουταλάκια του γλυκού
Σε απόθεμα
Σετ, για πλυντήριο πιάτων
Σε απόθεμα
4
Σε απόθεμα
Μαχαίρια, σετ, κουταλάκια του γλυκού
Σε απόθεμα
Μαχαίρια, σετ, κουταλάκια του γλυκού
Σε απόθεμα
Μαχαίρια, σετ, κουτάλια
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Σετ
Σε απόθεμα


Σετ, ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι

Μαχαίρια, σετ, κουτάλια
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Μαχαίρια, σετ, κουτάλια

Μαχαίρια, σετ, κουτάλια
Σε απόθεμα
Μαχαίρια, σετ, κουτάλια
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μαχαίρια, σετ, κουτάλια
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μαχαίρια, σετ, κουτάλια
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Μαχαίρια, σετ, κουτάλια
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μαχαίρια, σετ, κουταλάκια του γλυκού
Σε απόθεμα
Μαχαίρια, σετ, κουτάλια
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μαχαίρια, σετ, κουταλάκια του γλυκού
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα





7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα


8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
