
28,04 €32,99 €
Ποτήρια Σαμπάνιας Κολωνάτα 280ml (Σετ 6τμχ) S-D Victoria 203302
Σετ, για σαμπάνια
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ποτήρι με καλαμάκι για νερό, χυμό, καφέ ή ότι άλλο θέλετε. Είναι κατασκευασμένα από γυαλί με bamboo καπάκι και bamboo καλαμάκι. Χωρητικότητας 400ml.
| Με καλαμάκι | Ναί |
|---|---|
| Είδος ποτηριών | Για νερό, Για καφέ |
| Width | 7 cm |
| Depth | 6 cm |
| Height | 15 cm |
| Total weight | 0.23 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σετ, για σαμπάνια
Σε απόθεμα
Σετ
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Σετ
Σε απόθεμα
Για κοκτέιλ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ




Σετ, για νερό
Σε απόθεμα


Σετ, για νερό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Σετ, για νερό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Για νερό
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα




Σετ



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα



45×70 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

47×27 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα


Κλασικό
Σε απόθεμα