
Ποτήρια (Σετ 18 τμχ) S-D Lina 154709
Σετ
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 3,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ποτήρι νερού ψηλό με μοντέρνα αισθητική. Είναι σε διάφανο τυρκουάζ χρώμα, κατασκευασμένο από γυαλί και έχει ανάγλυφο σχέδιο. Το γυαλί είναι καθαρίζεται εύκολα και δεν απορροφά μυρωδιές ή λεκέδες. Είναι συμβατό με το πλυντήριο πιάτων και μπορεί να καθαριστεί εύκολα χωρίς να παραμένουν υπολείμματα. Ιδανικό ποτήρι για να πίνετε το νερό ή τον χυμό σας. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα του ίδιου σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα. Χωρητικότητα 300ml.
| Είδος ποτηριών | Για νερό |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Width | 7 cm |
| Depth | 7 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 0.24 kg |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ, για νερό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ, για νερό
Σε απόθεμα

Σετ, για νερό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ, για νερό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα