
Τραπεζομάντηλο (140x240) S-F Duo Petrole/Lin N11B761251
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 35×30 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Τραπεζομάντηλο σε κόκκινη απόχρωση με μπεζ ρέλι περιμετρικά. Είναι κατασκευασμένο από 100% βαμβάκι που το κάνει ανθεκτικό και μαλακό. Ανανεώστε εύκολα τον χώρο του σπιτιού σας, δίνοντας μια φρέσκια και ανάλαφρη διάθεση. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για μια όμορφη διακόσμηση του χώρου σας.
| Πλάτος: | 35 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 30 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Ποικιλία | Τραπεζομάντηλο |
| Width | 35 cm |
| Depth | 30 cm |
| Height | 23 cm |
| Total weight | 0.64 kg |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
35×30 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

Ζακάρ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν



44×24 εκ, pvc, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα




37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα


Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Βαμβάκι
προς αποστολή σε 5 ημέρες
36×28 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
45×16 εκ, στρογγυλό, pvc
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα




30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα