
Διακοσμητικό Μαξιλάρι (40x40) S-F Gabin Beige C0D324003
40×40 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 30×27 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό μαξιλάρι για το βρεφικό ή παιδικό δωμάτιο. Το εξωτερικό ύφασμα είναι fleece κατασκευασμένο από polyester σε καφέ απόχρωση με σχήμα αρκουδάκι. Η γέμιση δεν αφαιρείται. Θα χαρίσει μια παιχνιδιάρικη διάθεση στο δωμάτιο του παιδιού!
| Πλάτος: | 30 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 27 εκ |
| Width | 30 cm |
|---|---|
| Depth | 27 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 0.32 kg |
| Χρώμα | Καφέ |
| Material | Fleece |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

40×40 εκ
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας
Σε απόθεμα

40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα


36×24 εκ
Σε απόθεμα


40×40 εκ
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό, μικροΐνες
Σε απόθεμα
37×37 εκ
Σε απόθεμα
30×50 εκ
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
47×47 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

23×8 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
60×40 εκ
Σε απόθεμα
30×40 εκ
Σε απόθεμα
30×30 εκ
Σε απόθεμα
40×40 εκ, με ζωάκια, βαμβάκι
Σε απόθεμα

45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα


152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
