
Φωτιστικό σποτ ράγας σε μαύρο χρώμα 4 καλωδίων για λάμπες με ντουί GU10 230V AC IP20
LED, 230V, φωτιστικά επιφανείας
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σποτ της εταιρείας Homelighting σε βιομηχανικό στυλ με περιστρεφόμενες κεφαλές. Είναι κατασκευασμένη από μέταλλο σε μαύρο χρώμα. Μπορείτε να ρυθμίσετε την κατεύθυνση και την κλίση του φωτισμού μέσω των κεφαλών και των κινούμενων πτερυγίων που διαθέτει. Η βάση τοποθέτησης είναι μαύρη μεταλλική. Τύπος ντουί: 4xGU10 και θέσεις για 4 λαμπτήρες έως 50W έκαστος (δεν συμπεριλαμβάνονται). Τάση: 230Volt.
| Στυλ σχεδιασμού | Βιομηχανικό |
|---|---|
| Width | 17 cm |
| Depth | 25 cm |
| Height | 25 cm |
| Total weight | 2.7 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Homelighting |

LED, 230V, φωτιστικά επιφανείας
Σε απόθεμα
Χαλκός
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, 230V, φωτιστικά επιφανείας
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα





Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


LED, μοντέρνο, εσοχή
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
LED, 230V, φωτιστικά επιφανείας
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα




Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

LED, 230V, φωτιστικά επιφανείας
Σε απόθεμα
12V
Σε απόθεμα
Φωτιστικά επιφανείας, ανακλινόμενο, γυαλί
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα




152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα