
Σποτ Δίφωτο Aca Krypton AR2092W28G Anthracite
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σποτ της εταιρείας Homelighting σε μοντέρνο στυλ με κινούμενες κεφαλές. Μπορεί να τοποθετηθεί σε τοίχο και οροφή. Είναι κατασκευασμένο από μέταλλο σε απόχρωση χρωμίου. Τύπος ντουί: 3xGU10 και θέσεις για 3 λαμπτήρες έως 50W έκαστος (δεν συμπεριλαμβάνονται). Τάση: 230Volt.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 15 cm |
| Depth | 26 cm |
| Height | 26 cm |
| Total weight | 3.2 kg |
| Χρώμα | Ασημί |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Homelighting |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Εσοχή, γυαλί
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Μοντέρνο
Σε απόθεμα


Γυαλί
Σε απόθεμα

Χρώμιο
Σε απόθεμα

12V
Σε απόθεμα


Χρώμιο
Σε απόθεμα


12V
Σε απόθεμα


Χρώμιο
Σε απόθεμα




LED
Σε απόθεμα

LED, 230V, πλαστικό
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα