
Φωτιστικό σποτ κυκλικό μεταλλικό χρωμίου για 3 λάμπες με ντουί GU10
Χρώμιο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σποτ της εταιρείας Homelighting σε μοντέρνο στυλ με περιστρεφόμενες κεφαλές. Είναι κατασκευασμένο από μέταλλο σε απόχρωση χρωμίου. Τύπος ντουί: 4xGU10 και θέσεις για 4 λαμπτήρες έως 50W (δεν συμπεριλαμβάνονται). Τάση: 230Volt.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 27 cm |
| Depth | 26 cm |
| Height | 15 cm |
| Total weight | 1.9 kg |
| Χρώμα | Ασημί |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Homelighting |

Χρώμιο
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα


Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Χρώμιο
Σε απόθεμα

Χρώμιο
Σε απόθεμα
230V
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα


12V
Σε απόθεμα


12V
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, 230V, φωτιστικά επιφανείας
Σε απόθεμα
Εσοχή, γυαλί
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα
Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Χαλκός
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Κλασικό
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα