
DISNEY DIMcol ΜΑΞΙΛΑΡΑΚΙΑ ΠΑΙΔ Microfiber 40Χ40 MINNIE 19 Digital Print 2120632601101999
Διακοσμητικό, μικροΐνες
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 40×40 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Παιδικό διακοσμητικό μαξιλάρι σε ροζ χρώμα με πολύχρωμες λεπτομέρειες και σχέδιο ήρωες της Disney. Το εξωτερικό ύφασμα είναι 100% microfiber με ψηφιακή εκτύπωση για να παραμένουν έντονα τα χρώματα και το γέμισμα είναι από πολυεστερική βάτα. Διακοσμεί το δωμάτιο του παιδιού με τους αγαπημένους του ήρωες και δίνει παιχνιδιάρικη διάθεση.
| Πλάτος: | 40 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 40 εκ |
| Width | 45 cm |
|---|---|
| Depth | 45 cm |
| Height | 13 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Ροζ |
| Material | Microfiber |
| Κατασκευαστής | Disney |

Διακοσμητικό, μικροΐνες
Σε απόθεμα







40×40 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
30×2 εκ
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
10×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×50 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα


45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα

45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα


152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
