
DIMcol ΚΟΥΒΕΡΤΑ ΠΙΚΕ ΕΝΗΛ Cotton 100% 220Χ240 jacquard Classic blue 1230415588400093
Βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 220×240 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Υπέρδιπλη πικέ κουβέρτα από την εταιρεία Dimcol σε μπλε χρώμα. Είναι κατασκευασμένη από 100% οργανικό βαμβάκι, που την καθιστά απαλή στην υφή και ανθεκτική στην χρήση. Έχει jacquard ύφανση και κρόσια στο τελείωμα. Κατάλληλη για τους καλοκαιρινούς μήνες. Ελληνικής κατασκευής.
| Πλάτος: | 220 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 240 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 36 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Μπλε |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Dimcol |

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
160×220 εκ
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

140×200 εκ, μονό κρεβάτι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
160×220 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

36×27 εκ
Σε απόθεμα
240×260 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
47×40 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
160×220 εκ
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα


240×260 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
160×220 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα

