
Απλίκα Jameson
Μοντέρνο
Επιλέξτε από 2 ηλεκτρονικά καταστήματα:
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Απλίκα της εταιρείας Aca Decor σε μοντέρνο στυλ. Είναι κατασκευασμένη από μέταλλο σε ασημί χρώμα και γυαλί με αμμοβολή. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα έως 60W (δεν συμπεριλαμβάνεται).
| Κύριο υλικό | Γυαλί |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
| Width | 22 cm |
| Depth | 16 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Λευκό,Διάφανο |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Aca Decor |

Μοντέρνο

Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED, 230V
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Γυαλί, μέταλο, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Γυαλί, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED, 230V
Σε απόθεμα
LED, γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

LED, γυαλί, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
LED, πλαστικό
Σε απόθεμα
LED, γυαλί
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο, 230V
Σε απόθεμα

LED, 230V, ζεστό λευκό
Σε απόθεμα
LED, σκανδιναβικό
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED, γυαλί
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα



LED, γυαλί, μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα
LED, γυαλί
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα