
Φωτιστικό πλαφονιέρα Φ40cm με αμμοβολή και μεταλλικά στηρίγματα για 3 λάμπες με ντουί E27
Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΕπιλέξτε από 2 eshops σε εύρος τιμών από 19 € έως 23,66 €:
Πλαφονιέρα της εταιρείας Aca Decor σε μοντέρνο στυλ. Είναι κατασκευασμένη από μέταλλο σε ασημί χρώμα και γυαλί με αμμοβολή. Μπορεί να τοποθετηθεί σε τοίχο ή οροφή. Τύπος ντουί: 3xΕ27 και θέσεις για 3 λαμπτήρες έως 60W έκαστος (δεν συμπεριλαμβάνονται).
| Κύριο υλικό | Γυαλί |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
| Width | 41 cm |
| Depth | 41 cm |
| Height | 19 cm |
| Total weight | 5 kg |
| Χρώμα | Λευκό,Διάφανο |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Aca Decor |

Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα

LED, 230V, ζεστό λευκό
Σε απόθεμα

Γυαλί, μέταλο, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
LED, με διακόπτη, 230V
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα
230V
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

LED, μέταλο, 230V
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

LED
Σε απόθεμα
LED, με διακόπτη, 230V
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Γυαλί
Σε απόθεμα


LED
Σε απόθεμα
LED, γυαλί
Σε απόθεμα

LED
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
LED, μέταλο, μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED, στην πρίζα
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα


LED, πλαστικό, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Γυαλί

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
10×62×58 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα