
Δοχείο Αποθήκευσης 2lt Με Αεροστεγές Κλείσιμο F-V Harmony 203017
Γυαλί
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βάζο με καπάκι, κατασκευασμένο από γυαλί. Έχει δακτυλίδι σιλικόνης που σφραγίζει το δοχείο και μεταλλικό κλείσιμο. Με μοντέρνο σχεδιασμό που ταιριάζει σε κάθε διακόσμηση. Μπορείτε να τοποθετήσετε μέσα μπαχαρικά, όσπρια ή ότι άλλο θέλετε. Χωρητικότητα δοχείου 1000cc.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Είδος βάζου | Για τρόφιμα |
| Υλικό | Γυαλί |
| Χωρητικότητα | 500-1000μλ |
| Width | 19 cm |
| Depth | 19 cm |
| Height | 29 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Γυαλί
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, πλαστικό
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για τρόφιμα, γυαλί
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Για τσάι, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Για καφέ
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Γυαλί, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για τρόφιμα, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για τρόφιμα, γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, γυαλί, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για τρόφιμα, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Για τσάι
Σε απόθεμα

Για καφέ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, γυαλί
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, μέταλο, μέχρι 500μλ
Σε απόθεμα

Για τρόφιμα, γυαλί, πάνω απο 1000μλ
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Πλαστικό
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μοντέρνο, για καφέ, ανατολίτικο
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, γυαλί, πάνω απο 1000μλ
Σε απόθεμα
Πλαστικό
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Για καφέ, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα



81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Γυαλί, μέταλο, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
49×20×20 εκ, γωνιακό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα