
Κρεμάστρα Τοίχου 4 Θέσεων Με Ράφι (48x12x22) A-S Cloud White 127163B
Ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 14×40 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 27 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μεταλλική κρεμάστρα τεσσάρων θέσεων για τοποθέτηση σε πόρτες, ντουλάπες ή ντουλάπια. Είναι πολύ πρακτική καθώς δεν χρειάζεται τρύπημα και μπορείτε να της αλλάζετε θέσεις ανάλογα με το που την χρειάζεστε. Είναι κατάλληλη για πόρτες με αυλάκι έως 2.3cm.
| Πλάτος: | 40 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 14 εκ |
| Τύπος | Κρεμαστά στη πόρτα |
|---|---|
| Υλικό | Μέταλο |
| Width | 40 cm |
| Depth | 5 cm |
| Height | 14 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Χρώμα | Ασημί |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Grekon |

Ξύλο
Σε απόθεμα
176×37 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
6×105 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο

171×37 εκ, μοντέρνο, δασική οξιά
Σε απόθεμα
175×58 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα

14×64 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο

175×58 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
10×128 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
2×40 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
2×40 εκ, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
40×20 εκ, κρεμαστά στη πόρτα, μέταλο
Σε απόθεμα
42×65 εκ, μοντέρνο, επιτοίχια
Σε απόθεμα
96×39 εκ
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
3×49 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

21×78×21 εκ, παιδικά κρεβάτια ταξιδίου, με ρόδες
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα