
Φανάρι (Φ21x38) K-M 435000400
Εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Φανάρι που θα χαρίσει απαλό και ρομαντικό φωτισμό σε εξωτερικό ή εσωτερικό χώρο. Είναι κατασκευασμένο από ξύλο MDF_E1 σε φυσική απόχρωση. Διαθέτει γυάλινο κηροπήγιο και χερούλι για εύκολη μετακίνηση. Κατάλληλο για επιδαπέδια ή επιτραπέζια τοποθέτηση.
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Τοποθέτηση | Εσωτερικού χώρου |
| Width | 27 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 50 cm |
| Total weight | 1.38 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα

Ξύλο, γυαλί
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα
LED, ξύλο, εσωτερικού χώρου
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Γυαλί

Γυαλί



Ξύλο
Σε απόθεμα
Εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα
Εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

Κλασικό
Σε απόθεμα

45×70 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
47×27 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

