
Φωτιστικό Επιδαπέδιο Aca F06111222 Μπεζ/Κρεμ (Beige/Creme)
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΕπιλέξτε από 2 ηλεκτρονικά καταστήματα:
Επιτραπέζιο φωτιστικό-φανάρι της εταιρείας Aca Decor σε vintage στυλ. Είναι κατασκευασμένο από ξύλο σε μπεζ αντικέ απόχρωση και λευκό πλαστικό υλικό με μεταλλικές λεπτομέρειες σε ασημί χρώμα. Διαθέτει προστασία από υγρασία και βαθμό στεγανότητας IP44 και μπορεί να τοποθετηθεί σε οποιονδήποτε χώρο είτε εσωτερικό είτε εξωτερικό. Έχει 1 ενσωματωμένη πλακέτα Led 0,02Watt, λευκού θερμού φωτός (2500K). Έχει διακόπτη On/Off και λειτουργεί με 3 μπαταρίες τύπου ΑΑ/LR06. Τάση: 1,5Volt. Εγγύηση λαμπτήρα 2 χρόνια. Μετά το πέρας της εγγύησης, ενδεχόμενες επισκευές πραγματοποιούνται κατόπιν επικοινωνίας με τo Spitishop. Tο προϊόν θα αποσταλεί στον επίσημο προμηθευτή, ο οποίος καθορίζει και το κόστος επισκευής. Οι μπαταρίες δεν συμπεριλαμβάνονται.
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Τοποθέτηση | Εσωτερικού χώρου |
| Tύπος | LED |
| Width | 21 cm |
| Depth | 17 cm |
| Height | 23 cm |
| Total weight | 3 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Aca Decor |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Γυαλί
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Ξύλο
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα

Εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο, γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο, εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα
Γυαλί



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

47×27 εκ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα