
Πετσέτα Κουζίνας (40x60) Nef-Nef Homeware Lemonade Green
34×19 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 34×19 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ποτηρόπανα σετ 2 τεμάχια σε λευκό-κίτρινο χρώμα και μοντέρνο κεντητό σχέδιο. Από 100% βαμβάκι που προσφέρουν απορροφητικότητα και ανθεκτικότητα. Χρησιμοποιήστε ποτηρόπανα στην κουζίνα για να στεγνώσετε εύκολα και γρήγορα τα πιάτα σας.
| Πλάτος: | 34 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 19 εκ |
| Σετ | Ναί |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 34 cm |
| Depth | 19 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 0.1 kg |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Silk Fashion |

34×19 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
34×19 εκ, σετ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×26 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
30×20 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
34×19 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
34×19 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
34×19 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
34×19 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
34×19 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα