
Πετσέτες Κουζίνας (Σετ 2τμχ) Guy Laroche Tissus Navy Blue
34×19 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 34×19 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 4,4 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πετσέτα κουζίνας από την εταιρεία Nef-Nef σε βεραμάν-κίτρινο χρώμα με ροζ-λευκές λεπτομέρειες. Το ύφασμα είναι βελουτέ από 100% βαμβάκι βάρους 330gsm. Χρησιμοποιήστε πετσέτες κουζίνας για να στεγνώσετε τα χέρια σας αλλά και τα πιάτα σας με ευκολία. Η εταιρεία Nef-Nef διαθέτει πιστοποίηση Oeko-Tex, που εγγυάται ότι τα προϊόντα της είναι απαλλαγμένα από επιβλαβείς χημικές ουσίες.
| Πλάτος: | 34 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 19 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 34 cm, 34 cm, 34 cm, 34 cm |
| Depth | 19 cm, 19 cm, 19 cm, 19 cm |
| Height | 4 cm, 4 cm, 4 cm, 4 cm |
| Total weight | 0.1 kg, 0.1 kg, 0.1 kg, 0.1 kg |
| Κατασκευαστής | Nef - Nef Homeware |

34×19 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
34×19 εκ, σετ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
34×19 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
34×19 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
34×19 εκ, σετ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
34×19 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
34×19 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα


6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα