
Χαλί (240x350) Royal Carpet Silky 09B L.Beige
240×20 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 160×20 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χαλί μηχανής από τη σειρά Silky της εταιρείας Royal Carpet με μοντέρνο σχέδιο. Η εξαιρετική ποιότητά του οφείλεται στο μαλακό αλλά εξαιρετικά ανθεκτικό νήμα πολυεστέρα σε υψηλή πυκνότητα, καθώς και στη βισκόζη, που δημιουργεί γυαλιστερές επιφάνειες. Ξεχωρίζει κυρίως για το ανάγλυφο εφέ στην επιφάνεια του χαλιού. Είναι σε εκρού και γκρι αποχρώσεις με ανθρακί λεπτομέρειες. Η σύνθεση του χαλιού είναι Polyester & Βισκόζη. Χαρακτηριστικά χαλιού: 960.000 κόμποι/τ.μ., ύψος πέλους 12mm, αντιαλλεργικό, αντιστατικό, πλενόμενο.
| Πλάτος: | 160 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 20 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 160 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 8 kg |
| Χρώμα | Γκρι,Εκρού |
| Material | Polyester - Βισκόζη |
| Κατασκευαστής | Royal Carpet |

240×20 εκ
Σε απόθεμα

160×20 εκ
Σε απόθεμα
70×10 εκ
Σε απόθεμα
133×20 εκ
Σε απόθεμα
133×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ορθογώνιο, συνθετικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
133×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
140×20 εκ
Σε απόθεμα
80×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
80×10 εκ
Σε απόθεμα
70×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα

133×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

160×20 εκ
Σε απόθεμα

160×20 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
160×20 εκ
Σε απόθεμα
70×10 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
66×10 εκ
Σε απόθεμα
200×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
80×20 εκ
Σε απόθεμα
133×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
133×20 εκ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα