
Χαλί (160x230) Royal Carpet Silky 15B L.Beige
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 200×20 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χαλί μηχανής από τη σειρά Silky της εταιρείας Royal Carpet με μοντέρνο σχέδιο. Η εξαιρετική ποιότητά του οφείλεται στο μαλακό αλλά εξαιρετικά ανθεκτικό νήμα πολυεστέρα σε υψηλή πυκνότητα, καθώς και στη βισκόζη, που δημιουργεί γυαλιστερές επιφάνειες. Ξεχωρίζει κυρίως για το ανάγλυφο εφέ στην επιφάνεια του χαλιού. Είναι σε εκρού και γκρι αποχρώσεις με ανθρακί λεπτομέρειες. Η σύνθεση του χαλιού είναι Polyester & Βισκόζη. Χαρακτηριστικά χαλιού: 960.000 κόμποι/τ.μ., ύψος πέλους 12mm, αντιαλλεργικό, αντιστατικό, πλενόμενο.
| Πλάτος: | 200 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 20 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 200 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 8 kg |
| Χρώμα | Γκρι,Εκρού |
| Material | Polyester - Βισκόζη |
| Κατασκευαστής | Royal Carpet |

160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
80×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
140×20 εκ
Σε απόθεμα
80×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

240×20 εκ
Σε απόθεμα

160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα

160×20 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
133×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
80×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Υφαντό στο χέρι

70×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
80×10 εκ
Σε απόθεμα
165×20 εκ
Σε απόθεμα

160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

70×10 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
133×20 εκ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
200×20 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα