
Αλέκιαστο Τραπεζομάντηλο (140x180) Dimcol Cyclops 460 Beige
37×29 εκ, βαμβάκι, pvc
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 27×2 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Παραλληλόγραμμο τραπεζομάντηλο που θα χαρίσει μια φρέσκια πνοή στην κουζίνα ή την τραπεζαρία σας! Το φόντο είναι εκρού με πετρόλ τροπικό σχέδιο. Το ύφασμα από 100% polyester και η αλέκιαστη επίστρωσή του, το καθιστούν πολύ πρακτικό και εύχρηστο στην καθημερινότητα.
| Πλάτος: | 27 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 2 εκ |
| Ποικιλία | Τραπεζομάντηλο |
|---|---|
| Width | 27 cm |
| Depth | 2 cm |
| Height | 40 cm |
| Total weight | 0.66 kg |
| Χρώμα | Εκρού,Πετρόλ |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

37×29 εκ, βαμβάκι, pvc
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

43×23 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, pvc
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, pvc
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, pvc
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, pvc, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

36×26 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι, pvc, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
43×23 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
43×23 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
40×27 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα


36×28 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Βαμβάκι, pvc, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
36×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Στρογγυλό, πολυεστέρας, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα



7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


45×26 εκ
Σε απόθεμα
50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα