
Διακοσμητικός Καθρέφτης Τοίχου (Φ56) A-S Flower 150682
55×55 εκ, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 38×38 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικός στρογγυλός καθρέφτης τοίχου ιδανικός για τοποθέτηση στο υπνοδωμάτιο, το χωλ, το γραφείο ή σε όποιον άλλο χώρο σας είναι απαραίτητος. Το πλαίσιο είναι κατασκευασμένο από ξύλο λυγαριάς και MDF_E1 σε φυσική απόχρωση. Η συνολική διάμετρος είναι 38εκ. και η διάμετρος του καθρέφτη είναι 14εκ.. Μπορεί να λειτουργήσει ως χρηστικό και ως διακοσμητικό στοιχείο στο χώρο σας.
| Πλάτος: | 38 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 38 εκ |
| Υλικό πλαισίου | Ξύλο |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού | Ανατολίτικο |
| Width | 38 cm |
| Depth | 3 cm |
| Height | 38 cm |
| Total weight | 0.42 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

55×55 εκ, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
2×90 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
95×93 εκ, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
3×82 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
24×26 εκ
Σε απόθεμα
46×2 εκ, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα


2×50 εκ, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Οβάλ


105×102 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

35×25 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
3×70 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

5×67 εκ
Σε απόθεμα





90×90 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, οβάλ, ξύλο
Σε απόθεμα

⌀ 60 εκ, στρογγυλή, επιτοίχια

115×75 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με πλαίσιο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

24×20 εκ, ελαστικά
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα