
Διακοσμητικός Καθρέφτης Τοίχου (Φ89) A-S Ina 169345
2×90 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικός στρογγυλός καθρέφτης τοίχου ιδανικός για τοποθέτηση στο υπνοδωμάτιο, το χωλ, το γραφείο ή σε όποιον άλλο χώρο σας είναι απαραίτητος. Το πλαίσιο είναι κατασκευασμένο από μέταλλο σε μαύρη απόχρωση και λεπτομέρεια ξύλου. Η συνολική διάμετρος είναι 45εκ. και η διάμετρος του καθρέφτη είναι 28.5εκ.. Μπορεί να λειτουργήσει ως χρηστικό και ως διακοσμητικό στοιχείο στο χώρο σας.
| Στυλ σχεδιασμού | Ανατολίτικο |
|---|---|
| Width | 46 cm |
| Depth | 2 cm |
| Height | 46 cm |
| Total weight | 1.52 kg |
| Χρώμα | Μπεζ,Μαύρο |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

2×90 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

90×60 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
98×60 εκ, μοντέρνο, στρογγυλή

56×107 εκ, μοντέρνο, στρογγυλή


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2



Μοντέρνο, άτυπη, επιτοίχια

90×60 εκ, στρογγυλή, επιτοίχια

41×65 εκ, άτυπη, επιτοίχια

38×38 εκ, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο


2×41 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

11×90 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο




Με πλαίσιο

24×26 εκ
Σε απόθεμα
Οβάλ


Οβάλ, ξύλο, ανατολίτικο



2×58 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
49×20×20 εκ, γωνιακό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

16×100×29 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα