
39,99 €
Σετ 6 ποτήρια νερού με ραβδώσεις, Strivi
Σετ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ποτήρια μπύρας σε διάφανο χρώμα. Είναι κατασκευασμένα από γυαλί και έχουν μοντέρνο σχεδιασμό. Προσφέρουν ιδιαίτερο στυλ στο τραπέζι σας και κερδίζουν τις εντυπώσεις. Στο σετ περιλαμβάνονται 4 ποτήρια χωρητικότητας 370ml.
| Σετ | Ναί |
|---|---|
| Width | 29 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 11 cm |
| Total weight | 0.26 kg |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σετ

Σετ

Σετ

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ

Σετ

Σετ

Σετ



Σετ

Σετ
Σε απόθεμα
Για κοκτέιλ, σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ

Σετ, για whisky, πλάτος
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ

Σετ

Σετ

Σετ


Σετ


Σετ

Σετ


Σετ

Σετ, για κρασί
Σε απόθεμα
Σετ

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα


Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

18×35×53 εκ
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα