
26,99 €
Ποτήρια Κρασιού Κολωνάτα (Σετ 12τμχ) K-M CC7002040
Σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ποτήρια για το κρασί και την σαμπάνια σε διάφανο χρώμα. Είναι κατασκευασμένα από γυαλί και έχουν μοντέρνο σχεδιασμό. Προσφέρουν ιδιαίτερο στυλ στο τραπέζι σας και κερδίζουν τις εντυπώσεις. Στο σετ περιλαμβάνονται 6 ποτήρια σαμπάνιας, 6 ποτήρια για λευκό κρασί και 6 ποτήρια για κόκκινο κρασί.
| Σετ | Ναί |
|---|---|
| Width | 41 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 43 cm |
| Total weight | 3.08 kg |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σετ
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Για κοκτέιλ, για καφέ, σετ
Σε απόθεμα








Σετ

Σετ



Σετ

Σετ
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Σετ
Σε απόθεμα

Για νερό
Σε απόθεμα







Για κοκτέιλ, σετ, πλάτος
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Σετ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
