
Κουρτίνα (140x260) Με Τιράντες S-F Madrid Glacier R6A194004VL
45×26 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 45×26 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ δύο κουρτίνες 90Πx160Υ χαμήλης σκίασης ιδανικές για τοποθέτηση σε παράθυρο κουζίνας, το χολ, κλπ. Το ύφασμα είναι βουάλ 100% polyester σε λευκή απόχρωση με γκρι ρίγες στην ύφανση. Στο επάνω μέρος διαθέτουν τιράντες κρεμάσματος με διαμέτρο 3cm και στο κάτω καταλήγουν σε φουντίτσα. Συνδυάστε το χρώμα και το ύφος των κουρτινών με τον χώρο σας και ανανεώστε την διακόσμησή του.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 26 εκ |
| Τοποθέτηση | Κουζίνας |
|---|---|
| Width | 45 cm |
| Depth | 26 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

45×26 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ, κουζίνας
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
40×27 εκ
Σε απόθεμα

38×26 εκ
Σε απόθεμα
43×26 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα

43×26 εκ
Σε απόθεμα
26×40 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
45×26 εκ, κουζίνας
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Voile

40×2 εκ
Σε απόθεμα
Voile

Voile

41×26 εκ, κουζίνας
Σε απόθεμα

45×26 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Voile

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Voile, σε ράγα, ίσιος

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Voile, ίσιος, σε ραβδί

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Voile


41×26 εκ, κουζίνας
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα