
Διακοσμητική Μαξιλαροθήκη (30x45) Guy Laroche HIdi Pudra
15×25 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 15×25 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική μαξιλαροθήκη από την εταιρεία Guy Laroche σε εκρού χρώμα και ανάγλυφο σχέδιο. Το ύφασμα είναι από 100% βαμβάκι που κάνει την μαξιλαροθήκη απαλή και ανθεκτική. Συνδυάστε την με τα ριχτάρια του ίδιου σχεδίου για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Πλάτος: | 15 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 25 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 15 cm, 15 cm, 15 cm, 15 cm |
| Depth | 25 cm, 25 cm, 25 cm, 25 cm |
| Height | 2 cm, 2 cm, 2 cm, 2 cm |
| Total weight | 0.2 kg, 0.2 kg, 0.2 kg, 0.2 kg |
| Κατασκευαστής | Guy Laroche |

15×25 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

50×70 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι, ρίγες
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

22×15 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

22×15 εκ
Σε απόθεμα
20×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
22×15 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Μοντέρνο


40×40 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι

50×70 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
22×15 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με φερμουάρ, βαμβάκι

Βαμβάκι

Βαμβάκι

Βαμβάκι
προς αποστολή σε 1 ημέρα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


36×28 εκ
Σε απόθεμα