
Μαξιλαροθήκη από βαμβακερό περκάλι, 200 κλωστές, Suzanne
Βαμβάκι
Διαστάσεις 22×15 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ζεύγος μαξιλαροθήκες σε λευκό χρώμα, με σχέδιο συννεφάκια και σομόν λεπτομέρειες. Ύφασμα από 100% βαμβάκι 144 κλωστών που προσφέρει απαλότητα και ανθεκτικότητα. Συνδυάστε τες με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σχεδίου για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Πλάτος: | 22 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 15 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 22 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Χρώμα | Λευκό,Ροζ |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Rythmos Home |

Βαμβάκι


Βαμβάκι

35×24 εκ, σατέν
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
40×40 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
20×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

50×50 εκ, τετράγωνος, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

45×45 εκ, βαμβάκι, ανατολίτικο
προς αποστολή σε 5 ημέρες
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σατέν

Βαμβάκι

40×40 εκ, με φερμουάρ

50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, βαμβάκι

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
50×30 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Βαμβάκι, σατέν, ρίγες
Σε απόθεμα

45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
Τετράγωνος, βαμβάκι, πουά

22×15 εκ, με φερμουάρ, μετάξι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Κλασικό
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα