Σας προτείνουμε
Εκτός αποθέματος
Αλέκιαστο Τραπεζομάντηλο (140x240) A-S Paty 163930R
Διαστάσεις 27×2 εκ
Ιστορικό τιμών
- 22/5/2026 - 12 €
- 11/6/2025 - 12 €
Περιγραφή προϊόντος
Παραλληλόγραμμο τραπεζομάντηλο που θα χαρίσει μια φρέσκια πνοή στην κουζίνα ή την τραπεζαρία σας! Το φόντο είναι κίτρινο με μοντέρνο λευκό σχέδιο. Το ύφασμα από 100% polyester και η αλέκιαστη επίστρωσή του, το καθιστούν πολύ πρακτικό και εύχρηστο στην καθημερινότητα.
Διαστάσεις
| Πλάτος: | 27 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 2 εκ |
Προδιαγραφές
| Ποικιλία | Τραπεζομάντηλο |
|---|---|
| Width | 27 cm, 27 cm, 27 cm, 27 cm |
| Depth | 2 cm, 2 cm, 2 cm, 2 cm |
| Height | 40 cm, 40 cm, 40 cm, 40 cm |
| Total weight | 0.66 kg, 0.66 kg, 0.66 kg, 0.66 kg |
| Κατασκευαστής | Spitishop |
Τα καλύτερα προϊόντα από Spitishop

44,9 €
Στόρι Ρυθμιζόμενης Σκίασης (140x160) Grace Grey 314163
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
39,99 €
Καθρέφτης Μπάνιου Με Ντουλάπι & Ράφι (56.5x13x58.5) Vasagle LHC003Y01
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
252,16 €
Παιδικό Κρεβάτι Montessori (90x190) A-S Bosco Natural 174154
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
119,99 €
Καθρέφτης Μπάνιου Με Led - Ντουλάπι & Ενσωματωμένες Πρίζες (50x16.5x60) Vasagle BBK133W01
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7,99 €
Διακοσμητικές Φιγούρες Άνθρωποι (Σετ 3τμχ) A-S Aby 211752
Σε απόθεμα
33,9 €
Στόρι (120x160) Grace Metal 412163
Ύφασμα
Σε απόθεμα
10 €
Στραγγιστήρι Πιάτων Γούρνας (33x37x13.5) F-V Grey 115191B
Σε απόθεμα
16,99 €
Καλάθι Απλύτων (42x22.5x70.5) Songmics LCB506W01V1
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
64,99 €
Καρέκλα Τραπεζαρίας (56x56x82) Spitishop Stefan Ecru/Wood
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
24,99 €
Τρόλεϊ/Ραφιέρα 3 Θέσεων (36x15x74.5) F-V Bamboo 174521
Σε απόθεμα
79,99 €
Τραπέζι Σαλονιού Με Ράφι (Φ80x45) Vasagle LCT243K41V1
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
65,99 €200 €
Καρέκλα Τραπεζαρίας (60.5x55x83) Spitishop Alexa Beige
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
29,99 €
Παπουτσοθήκη 36 Θέσεων Υφασμάτινη (88x28x160) Songmics RXJ036BZ03
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
16,99 €
Καλάθι Απλύτων (42x22.5x70.5) Songmics LCB506B01V1
Σε απόθεμα
99,99 €
Μπουντουάρ Με Καθρέφτη (70x40x136) Vasagle RDT118W01
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
57,99 €
Ταμπουρέ Με Αποθηκευτικό Χώρο (110x38x40) Songmics LSF0518W02
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
98,99 €
Κονσόλα Εισόδου (80.5x35x90) F-V Tasso 193589
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
69,99 €

























