
43,94 €
Διαστάσεις 7×25 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική ονειροπαγίδα τοίχου σε λευκή απόχρωση. Έχει βαμβακερό κέντημα, πομ πομ, κρόσσια και χάντρες. Τοποθετήστε την σε έναν κενό τοίχο για να χαρίσετε μοναδικό χαρακτήρα στο σαλόνι ή την κρεβατοκάμαρά σας.
| Πλάτος: | 25 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 7 εκ |
| Width | 25 cm |
|---|---|
| Depth | 4 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 0.21 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |



Ξύλο
Σε απόθεμα







Ξύλο
Σε απόθεμα
52×41 εκ
Σε απόθεμα




Ξύλο
Σε απόθεμα


52×41 εκ
Σε απόθεμα



3×47 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο






38×18 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

45×70 εκ
Σε απόθεμα


41×41×7 εκ
Σε απόθεμα