
vidaXL Κορνίζες Κολάζ 3 τεμ. Λευκές για Τοίχο/Τραπέζι 21 x 29,7 εκ MDF
Για μια φωτογραφία
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πολυκορνίζα τοίχου κατασκευασμένη από ξύλο mdf σε φυσική απόχρωση και μαύρες λεπτομέρειες. Μπορούν να τοποθετηθούν 2 φωτογραφίες 9x13, 2 φωτογραφίες 10x15 και 2 φωτογραφίες 13x18. Είναι ιδανική για να διακοσμήσει τον τοίχο σας με τις πιο όμορφες αναμνήσεις σας!
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 51 cm |
| Depth | 3 cm |
| Height | 34 cm |
| Total weight | 1.48 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Για μια φωτογραφία

Για μια φωτογραφία


Σετ, ανατολίτικο



18×13 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×10 εκ
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
1×10 εκ, όρθιος, ορθογώνιος
Σε απόθεμα





18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


Σετ, ανατολίτικο




Επιτοίχιος, ατύπος, πλαστικό


Μοντέρνο
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, σετ


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
41×27 εκ
Σε απόθεμα