
Παπλωματοθήκη Βελουτέ King Size (260x240) Kentia Stylish Vincent
240×260 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 160×220 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μονό καλοκαιρινό κουβερλί από την εταιρία Silk Fashion. Έχει ροζ-γκρι χρώμα με καπιτονέ φλοράλ σχέδιο. Το ύφασμα έχει σύνθεση από 50% βαμβάκι - 50% Polyester και γέμιση από βαμβακερή βάτα. Ιδανικό καλοκαιρινό σκέπασμα που μπορεί να χρησιμοποιηθεί και σαν διακοσμητικό στοιχείο στο κρεβάτι σας.
| Πλάτος: | 160 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 220 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 48 cm |
| Depth | 40 cm |
| Height | 13 cm |
| Total weight | 3 kg |
| Χρώμα | Ροζ,Γκρι |
| Material | 50% Βαμβάκι 50% Polyester |
| Κατασκευαστής | Silk Fashion |

240×260 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
160×220 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
48×40 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


160×220 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

160×220 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
προς αποστολή σε 5 ημέρες

Βαμβάκι


240×260 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα

Βαμβάκι


220×240 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
220×240 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα


38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα