
Κουβέρτα Πικέ Αγκαλιάς (80x90) Rythmos Clunny Ciel
37×28 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 37×28 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Οι καλύτερες βαμβακερές πικέ κουβέρτες μαζί με τα πιο παιχνιδιάρικα και όμορφα κεντητά σχέδια θα προφυλάξουν το μωράκι σας από ερεθισμούς, αλλεργίες και εφιάλτες και θα του χαρίσουν έναν ήρεμο ύπνο! Πικέ κουβέρτες με κεντητό σχέδιο στο κέντρο από 100% Βαμβάκι θεωρείται η ιδανική επιλογή για τον ύπνο του μωρού σας.
| Πλάτος: | 37 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 28 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 37 cm |
| Depth | 28 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Λευκό,Ροζ |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Rythmos Home |

37×28 εκ
Σε απόθεμα

120×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

120×40 εκ, βαμβάκι, πολυεστέρας
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
80×24 εκ, πολυεστέρας
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
37×28 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα


46×36 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα



100×100 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Πολυεστέρας

Βαμβάκι
Σε απόθεμα


Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
