
Κουβέρτα Πικέ Αγκαλιάς (80x110) Nef-Nef Homeware Baby Pic Nic Together
80×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 120×28 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Οι καλύτερες βαμβακερές πικέ κουβέρτες μαζί με τα πιο παιχνιδιάρικα και όμορφα κεντητά σχέδια θα προφυλάξουν το μωράκι σας από ερεθισμούς, αλλεργίες και εφιάλτες και θα του χαρίσουν έναν ήρεμο ύπνο! Πικέ κουβέρτες με κεντητό σχέδιο στο κέντρο από 100% Βαμβάκι θεωρείται η ιδανική επιλογή για τον ύπνο του μωρού σας.
| Πλάτος: | 120 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 28 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 37 cm |
| Depth | 28 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Rythmos Home |

80×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
37×28 εκ, βαμβάκι, διάμετρος
Σε απόθεμα
23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι, ύψος
Σε απόθεμα
25×33 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα


Βαμβάκι
Σε απόθεμα
23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα


100×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
23×17 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

37×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
110×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
25×33 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
70×100 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
54×40 εκ
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
11×53×41 εκ
Σε απόθεμα