
Κουρτίνα Μπάνιου (180x200) Με Κρίκους Rainbow 02458.001 Palladio
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πάνα χασέ της εταιρείας Dimcol σε γκρι χρώμα με λευκές λεπτομέρειες και μοντέρνο σχέδιο. Σύνθεση από 100% βαμβάκι περκάλι, που προσφέρει απαλότητα, ανθεκτικότητα και ζεστασιά. Ιδανική για αγοράκια και κοριτσάκια. Συσκευασία Polybag. Ελληνικής κατασκευής.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Width | 33 cm |
| Depth | 19 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.1 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Dimcol |

Μοντέρνο
Σε απόθεμα


Βαμβάκι
προς αποστολή σε 5 ημέρες

Βαμβάκι
προς αποστολή σε 5 ημέρες




Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
προς αποστολή σε 5 ημέρες
Βαμβάκι
προς αποστολή σε 5 ημέρες

Συσκότισης
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν



45×26 εκ, μοντέρνο, συσκότισης
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
προς αποστολή σε 5 ημέρες

Λινό
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
προς αποστολή σε 5 ημέρες

Βαμβάκι
προς αποστολή σε 5 ημέρες
Βαμβάκι
προς αποστολή σε 5 ημέρες


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

11×53×41 εκ
Σε απόθεμα