
Φωτιστικό Οροφής Aca V284913C40CH GOZO Ασημί (Silver Coloured)
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΕπιλέξτε από 2 ηλεκτρονικά καταστήματα:
Πλαφονιέρα της εταιρείας Aca Decor σε μίνιμαλ στυλ. Είναι κατασκευασμένη από ακρυλικό και πλαστικό υλικό σε ασημί και λευκό χρώμα. Μπορεί να τοποθετηθεί σε τοίχο ή οροφή. Τύπος ντουί: 3xΕ27 και θέσεις για 3 λαμπτήρες LED έως 13W έκαστος (δεν συμπεριλαμβάνονται).
| Κύριο υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
| Width | 41 cm |
| Depth | 41 cm |
| Height | 19 cm |
| Total weight | 5 kg |
| Χρώμα | Λευκό,Ασημί |
| Material | Ακρυλικό |
| Κατασκευαστής | Aca Decor |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μέταλο, πλαστικό, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα
LED, 230V
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Γυαλί
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα
Ζεστό λευκό
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

LED
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, LED, 230V
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα


Μέταλο, μοντέρνο, LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα