
Πλαφονιέρα Viokef Bruce-Mauro
Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΕπιλέξτε από 2 eshops σε εύρος τιμών από 173,9 € έως 174 €:
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Φωτιστικό πλαφονιέρα με μοντέρνο στυλ, από την εταιρεία Viokef. Είναι κατασκευασμένο από αλουμίνιο σε μαύρο χρώμα και πλαστικές λεπτομέρειες. Είναι κατάλληλο για χρήση σε εσωτερικό χώρο με IP20. Διαθέτει 1 ενσωματωμένη πλακέτα Led ισχύος 40Watt, θερμού λευκού φωτισμού 3000K και φωτεινότητας 2400Lm. *Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα φωτιστικά της ίδιας συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
| Width | 49 cm |
| Depth | 49 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 3.75 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Αλουμίνιο |
| Κατασκευαστής | Viokef |

Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα


Πλαστικό
Σε απόθεμα
Ζεστό λευκό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

LED
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα



Πλαστικό
Σε απόθεμα
LED, 230V
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Μοντέρνο, LED, 230V
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα



Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα



LED
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Κλασικό
Σε απόθεμα

47×27 εκ
Σε απόθεμα