
Κουρτίνα (140x240) Με Τρουκς L-C Sibel Rose 1626750
45×26 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 45×26 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουρτίνα με γκρι φόντο και ανάγλυφο λευκό γεωμετρικό μοτίβο. Το ύφασμα είναι 100% polyester χαμηλής σκίασης, που επιτρέπει στο φως να περνάει. Στο επάνω μέρος έχει τρουκς κρεμάσματος με διάμετρο 4cm.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 26 εκ |
| Width | 45 cm |
|---|---|
| Depth | 26 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.62 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

45×26 εκ
Σε απόθεμα
26×41 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Voile, σε ραβδί
Σε απόθεμα
45×26 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
42×26 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ, κουζίνας
Σε απόθεμα
38×26 εκ, κουζίνας
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
37×26 εκ, κουζίνας
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, δωματίου

40×27 εκ, κουζίνας
Σε απόθεμα
41×28 εκ
Σε απόθεμα
Δωματίου

45×26 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
42×26 εκ
Σε απόθεμα
40×25 εκ
Σε απόθεμα
Δωματίου

Δωματίου

42×26 εκ
Σε απόθεμα
Δωματίου

Μοντέρνο
Σε απόθεμα


Δωματίου

Δωματίου

Μοντέρνο, δωματίου



Δωματίου

41×28 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα