
61,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Οργανώστε το χώρο σας αλλά πάντα με τα πιο ξεχωριστά και στυλάτα κομμάτια! Vintage κρεμάστρα ώστε να δώσετε χρώμα στην τοποθέτηση των παλτό και των μπουφάν σας! Κατασκευασμένη από ξύλο, θα ταιριάξει υπέροχα στην είσοδο του σπιτιού σας!
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 10 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Γαλάζιο |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Espiel |

















Ξύλο
Σε απόθεμα















Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα