
Βάζο Γυάλινο Με Βρυσάκι 6.5lt Mod 3273
Για νερό, γυαλί
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μπουκάλι με καπάκι από εταιρεία Pasabahce By Espiel σε διάφανο χρώμα με μαύρο καπάκι και μίνιμαλ σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από γυαλί. Έχει χωρητικότητα 1030ml.
| Υλικό | Γυαλί |
|---|---|
| Width | 10 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 25 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Διάφανο,Μαύρο |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Pasabahce |

Για νερό, γυαλί
Σε απόθεμα

Για νερό, γυαλί, διάμετρος
Σε απόθεμα
Για νερό, κεραμικό

Βαρέλια με βρύση, για νερό, γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Για νερό, γυαλί






Για νερό, γυαλί
προς αποστολή σε 1 ημέρα


Γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Για νερό, γυαλί, πλάτος
προς αποστολή σε 1 ημέρα



Γυαλί
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Γυαλί
Σε απόθεμα

Γυαλί, για whisky
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Πλαστικό
προς αποστολή σε 4 ημέρες


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα