
Κάλυμμα Στρώματος Διπλό (140x200+40) Αδιάβροχο Καπιτονέ Ravelia Με Φούστα Ύφασμα
140×200 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 100×200 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Προστατευτικό κάλυμμα στρώματος με επιφάνεια από 50% Bamboo - 50% Polyester και ζακάρ ύφανση για μαλακή αίσθηση. Περιμετρικά έχει φούστα από ελαστικό ύφασμα polyester. Είναι ιδιαίτερα αντιβακτηριδιακό, μιας και οι ίνες Bamboo περιέχουν συστατικά με βακτηριοστατικές ιδιότητες που εμποδίζουν την εμφάνιση βακτηρίων στο δέρμα.
| Πλάτος: | 100 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 200 εκ |
| Χρώμα | Άσπρο |
|---|---|
| Width | 37 cm |
| Depth | 26 cm |
| Height | 8 cm |
| Total weight | 1.2 kg |
| Material | 50% Bamboo 50% Polyester |
| Κατασκευαστής | La Luna |

140×200 εκ
Σε απόθεμα
160×200 εκ
Σε απόθεμα
90×200 εκ
Σε απόθεμα
120×200 εκ
Σε απόθεμα
160×200 εκ
Σε απόθεμα
180×200 εκ
Σε απόθεμα

160×200 εκ
Σε απόθεμα

120×200 εκ
Σε απόθεμα
160×200 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
160×200 εκ
Σε απόθεμα
140×200 εκ
Σε απόθεμα
100×200 εκ
Σε απόθεμα
160×200 εκ
Σε απόθεμα
160×200 εκ
Σε απόθεμα
160×200 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
160×200 εκ
Σε απόθεμα
100×200 εκ
Σε απόθεμα
100×200 εκ
Σε απόθεμα
90×200 εκ
Σε απόθεμα
90×200 εκ
Σε απόθεμα
160×200 εκ
Σε απόθεμα
100×200 εκ
Σε απόθεμα
100×200 εκ
Σε απόθεμα
160×200 εκ
Σε απόθεμα
160×200 εκ
Σε απόθεμα
140×200 εκ
Σε απόθεμα
100×200 εκ
Σε απόθεμα
80×200 εκ
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα