
Επίστρωμα Aδιάβροχο Bamboo 90X200+30-40
90×200 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 90×200 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Προστατευτικό κάλυμμα στρώματος με επιφάνεια από 50% Bamboo - 50% Polyester και ζακάρ ύφανση για μαλακή αίσθηση. Περιμετρικά έχει φούστα από ελαστικό ύφασμα polyester. Είναι ιδιαίτερα αντιβακτηριδιακό, μιας και οι ίνες Bamboo περιέχουν συστατικά με βακτηριοστατικές ιδιότητες που εμποδίζουν την εμφάνιση βακτηρίων στο δέρμα.
| Πλάτος: | 90 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 200 εκ |
| Χρώμα | Άσπρο |
|---|---|
| Width | 37 cm |
| Depth | 26 cm |
| Height | 8 cm |
| Total weight | 1.2 kg |
| Material | 50% Bamboo 50% Polyester |
| Κατασκευαστής | La Luna |

90×200 εκ
Σε απόθεμα

80×200 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
100×200 εκ
Σε απόθεμα

90×200 εκ, διάμετρος
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
100×200 εκ, διάμετρος
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
110×200 εκ
Σε απόθεμα
160×200 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
100×200 εκ
Σε απόθεμα

110×200 εκ
Σε απόθεμα
160×200 εκ
Σε απόθεμα
100×200 εκ
Σε απόθεμα

90×200 εκ
Σε απόθεμα

90×200 εκ
Σε απόθεμα
160×200 εκ
προς αποστολή σε 4 ημέρες
90×28 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα


100×200 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα




90×200 εκ
Σε απόθεμα
80×200 εκ
Σε απόθεμα
90×200 εκ
Σε απόθεμα
140×200 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
100×200 εκ, διάμετρος
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα




Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα