
Παιδικό Μαξιλάρι Ανατομικό Μαλακό (40x65) La Luna Soft Cloud Deluxe
59×40 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 30×40 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βρεφικό μαξιλαράκι γεμισμένο από 100% αγνό οργανικό βαμβάκι με εξαιρετικά ανθεκτικές ίνες. Το εξωτερικό ύφασμα είναι 100% βαμβακοσατέν 250 κλωστών με ρίγα. Εξαιρετικά μαλακό μαξιλάρι, ιδανικό για βρέφη.
| Πλάτος: | 30 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 40 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 42 cm |
| Depth | 30 cm |
| Height | 8 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | La Luna |

59×40 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Πολυεστέρας
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας
Σε απόθεμα
30×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, πολυεστέρας
Σε απόθεμα

40×40 εκ
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας
Σε απόθεμα


Πολυεστέρας
Σε απόθεμα
30×40 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, πολυεστέρας
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας

45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας
Σε απόθεμα
30×40 εκ
Σε απόθεμα
30×40 εκ
Σε απόθεμα

39×39 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
60×45 εκ, βαμβάκι, πολυεστέρας
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
