
11,5 €
Dispenser Μπάνιου Nef-Nef Homeware Grace
Με αντλία
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Δοχείο κρεμοσάπουνου από την γερμανική εταιρεία Wenko με μίνιμαλ σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από υψηλής ποιότητα κεραμικό με κομψή επιχρωμιωμένη επιφάνεια. Χωρητικότητα: 370ml. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα αξεσουάρ του ίδιου σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Τοποθέτηση | Όρθια |
|---|---|
| Ρύθμιση | Με αντλία |
| Χρώμα | Ασπρόμαυρο |
| Width | 23 cm |
| Depth | 8 cm |
| Height | 19 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Wenko |

Με αντλία
Σε απόθεμα










Όρθιο, με αντλία, διάμετρος
Σε απόθεμα




Όρθιο, με αντλία






Όρθιο, με αντλία






Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα