
Τραπεζομάντηλο (140x180) Hotel Ζακάρ Τύπωμα Μικρό Ανθάκι
37×25 εκ, ζακάρ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 37×25 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Τραπεζομάντηλο από την συλλογή ξενοδοχειακού εξοπλισμού με φλοράλ τυπωτό ζακάρ σχέδιο. Η ποιότητά του από 100% satin jacquard ύφασμα βάρους 150gr, το κάνει ανθεκτικό στις χρήσεις. *Στις αναγραφόμενες τιμές συμπεριλαμβάνεται Φ.Π.Α. 24%.*
| Πλάτος: | 37 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 25 εκ |
| Υλικό | Ζακάρ |
|---|---|
| Ποικιλία | Τραπεζομάντηλο |
| Width | 37 cm, 37 cm, 37 cm, 37 cm |
| Depth | 25 cm, 25 cm, 25 cm, 25 cm |
| Height | 1 cm, 1 cm, 1 cm, 1 cm |
| Total weight | 0.3 kg, 0.3 kg, 0.3 kg, 0.3 kg |
| Κατασκευαστής | Spitishop Pro |

37×25 εκ, ζακάρ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×25 εκ, ζακάρ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
36×27 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

37×29 εκ, ζακάρ, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, pvc
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, ορθογώνιο, τετράγωνο

36×28 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα![Τραπεζομάντηλο Κουζίνας 140x180 Anouk Beige ]C120002534](https://static.biano.gr/i/product/285-285/4a/43/b6/e0c4b60ef89081d3e5a131cb361b102e1726527e-trapezomantelo-kouzinas-140x180-anouk-beige-c120002534.jpg)
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

Ζακάρ, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες
37×29 εκ, λινό, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Λινό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα



Πλαστικό
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα