
Μαξιλάρι Κήπου Shell Βέλβετ Ροζ D14xL47xW75 cm Garden Glory
Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες, κήπου
Διαστάσεις 37×37 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μαξιλάρι καθίσματος ιδανικό για καρέκλες κουζίνας από την εταιρεία Be Comfy. Το κάλυμμα είναι ύφασμα λονέτα (70% βαμβάκι-30% polyester) με μοντέρνο σχέδιο φρούτων και λουλουδιών. Διαθέτει κορδόνια του ίδιου υφάσματος για σταθερό δέσιμο. Η γέμιση είναι από αφρολέξ υψηλής ποιότητας 4 εκατοστών. Έχει φερμουάρ ώστε να βγαίνει το κάλυμμα και να πλένεται στο πλυντήριο χωρίς στύψιμο.
| Πλάτος: | 37 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 37 εκ |
| Τοποθέτηση | Σε καρέκλες, Σε πολυθρόνες |
|---|---|
| Width | 37 cm |
| Depth | 37 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Χρώμα | Ροζ,Τερακότα |
| Material | Polyester - Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Be Comfy |

Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες, κήπου

120×80 εκ, σε παλέτες, διάμετρος

Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

60×60 εκ, σε παλέτες, κήπου
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες


45×45 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

38×38 εκ, σε καρέκλες, σετ
Σε απόθεμα


106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα

Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

120×80 εκ, σε παλέτες, διάμετρος



Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες, κήπου

106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα

Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες


Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα

120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα