
Μαξιλάρα Δαπέδου (45x45x10) S-F Akita Sage C5D547001
Σετ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 37×37 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 11,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μαξιλάρι καρέκλας σε εκρού φόντο, με πολύχρωμες αποχρώσεις και μοντέρνο σχέδιο. Η σύνθεση του εξωτερικού υφάσματος αποτελείται από νήματα βαμβακιού-polyester, ενώ το εσωτερικό γέμισμα από πολυεστερική βάτα. Διαθέτει κορδονάκια στις 2 γωνίες για να δένει στην καρέκλα. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σχεδίου για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Πλάτος: | 37 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 37 εκ |
| Τοποθέτηση | Σε καρέκλες, Σε πολυθρόνες |
|---|---|
| Χρώμα | Πορτοκαλί |
| Width | 37 cm |
| Depth | 37 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Material | Polyester - Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σετ
Σε απόθεμα
38×4 εκ, σε καρέκλες, σετ
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σετ, κήπου

37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ, κήπου

98×98 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες









Σετ
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα

Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

60×60 εκ, σε παλέτες, κήπου
Σε απόθεμα



38×38 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα



Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα

Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες, κήπου

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα


Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα

120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα