
Κρεμαστό Φωτιστικό ROCKFORD Μονόφωτο 1 x E27 Μαύρο Μεταλλικό Καμπάνα Φ30 x Υ23cm
Μέταλο, μοντέρνο, LED
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σποτ της εταιρείας Aca Decor σε βιομηχανικό στυλ με περιστρεφόμενη κεφαλή. Μπορεί να τοποθετηθεί σε τοίχο και οροφή. Είναι μεταλλικό σε μαύρο ματ χρώμα. Το καλώδιο είναι κατασκευασμένο από μαύρο PVC. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για ένα λαμπτήρα έως 60W (δεν συμπεριλαμβάνεται).
| Στυλ σχεδιασμού | Βιομηχανικό |
|---|---|
| Width | 11 cm |
| Depth | 14 cm |
| Height | 15 cm |
| Total weight | 3 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Aca Decor |

Μέταλο, μοντέρνο, LED
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί, LED
Σε απόθεμα
Γυαλί, LED
Σε απόθεμα
Βιομηχανική
Σε απόθεμα
Γυαλί, LED
Σε απόθεμα
Γυαλί, LED
Σε απόθεμα
Γυαλί, μέταλο, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Γυαλί, LED
Σε απόθεμα

Γυαλί, LED
Σε απόθεμα
Γυαλί, LED
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί, LED
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Πλαστικό, μοντέρνο, LED
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί, LED
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα