
Απλίκα Τοίχου Rigoberta Wall Direct Curved Λευκό
Γυαλί
Σε απόθεμαΕπιλέξτε από 2 ηλεκτρονικά καταστήματα:
Led απλίκα της εταιρείας Aca Decor σε μίνιμαλ στυλ με διπλή κατεύθυνση φωτός. Υπάρχει η δυνατότητα τοποθέτησης δύο κατευθύνσεων. Είναι μεταλλική σε λευκό ματ χρώμα. Έχει ενσωματωμένο τσιπ Led 3W, λευκού θερμού φωτός (3000K), με διάρκεια ζωής 25.000 ώρες. Εγγύηση λαμπτήρα 2 χρόνια. Μετά το πέρας της εγγύησης, ενδεχόμενες επισκευές πραγματοποιούνται κατόπιν επικοινωνίας με τo Spitishop. Tο προϊόν θα αποσταλεί στον επίσημο προμηθευτή, ο οποίος καθορίζει και το κόστος επισκευής.
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
|---|---|
| Width | 22 cm |
| Depth | 16 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Aca Decor |

Γυαλί
Σε απόθεμα

LED, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα

LED, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
LED, γυαλί, 230V
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
LED, γυαλί


LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα

LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα





230V
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Γυαλί
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα
LED, πλαστικό, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
12×122×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

45×26 εκ
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα